Galaxy S10’un olası tasarımı ortaya çıktı

Samsung’un merakla beklenilen yeni amiral gemisi modeli Galaxy S10 ve S10 Plus yepyeni görüntülerle karşımıza çıktı. İşte karşınızda, ekrana gömülü kamera ile gelecek ola S10 ve S10 Plus modellerinin muhtemel tasarımları.

Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus tasarımı ortaya çıktı

Yapmış olduğu isabetli sızıntıları ile tanınan Ice Universe, geçtiğimiz saatlerde S10 ve S10 Plus‘ın muhtemel tasarımlarını gözler önüne serdi. Ice Universe’nin paylaşımlardan da görebileceğiniz üzere, S10 Plus’ın ekrana gömülü çift ön kamera ile birlikte yeniden karşımıza çıkmakta.

Her ne kadar kullanıcılar tarafından söz konusu çift ön kamera kurulumu pek hoş karşılanmamış olsa da, S10 Plus modelinin büyük bir olasılıkla yukarıdan da görebileceğiniz gibi bir tasarım anlayışıyla karşımıza çıkacak.

Galaxy S10 Plus

Bunun haricinde S10 modelinde daha önceki sızıntılarda karşımıza çıkan tek ön kamera aynı şekilde yeninden karşımıza çıkıyor. Şöyle bir kıyaslama yaptığımız da ise, S10 Plus modelindeki ön kameranın oldukça dikkat çektiğini belirtelim.

Fakat, S10 modelinde ekrana gömülü ön kamera kurulumu çift kameraya göre daha az yer kaplamasından dolayı, ön panelde oldukça şık bir görüntünün yakalanmasına olanak tanımış.

Kesinleşen özellikler

– Ekran: Ekrana gömülü kamera tasarımına imkan tanıyacak olan Infinity -O ekran paneli
– Güvenlik: Ekrandan ultrasonik parmak izi tarayıcı
– Arka Kamera: Üçlü arka kamera kurulumu
– Ön Kamera: Ekrana gömülü çift ön kamera kurulu

Galaxy S10 Plus özellikleri nasıl olacak?

Pazara göre Qualcomm’un Snapdragon 855 ve Samsung’un Exynos 9820işlemcisiyle satışa sunulacak olan modelde 12 GB RAM ve 1 TB hafıza seçeneklerinin olabileceği iddia ediliyor. Ancak bu konuda kesin bir bilgi mevcut değil.

16, 16 ve 13 Megapiksel çözünürlüğündeki arka kameralara 8 ve 5 Megapiksellik ön kameraların eşlik edeceği modelde 3700 mAh batarya konumlandırılacak. Samsung’un yeni amiral gemi modellerini 6 Şubat 2019 tarihinde MWC 2019 kapsamında resmiyete kavuşturması ve fiyatının ise yaklaşık 1000 dolar seviyesinde olması bekleniyor.

Shiftdelete

Soner Asım Toroslar

Serinletici teknoloji bölümü stajyeri Soner, teknolojiye olan inancını bir yaşam tarzına dönüştürmüş durumda. Teknolojiyi sadece anlatmıyor, onu adeta yaşıyor. Gelecekte teknoloji editörü olmak isteyen Soner için stajyerlik bir başlangıçtan ibaret. | soner.toroslar@serinletici.com

İlgili Yazılar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.