Kristen Stewart İstanbul’da!

Charlie’nin Melekleri (Charlie’s Angels) serisinin yeni filminin çekimleri İstanbul’da devam ediyor. Yönetmenliğini Elizabeth Banks’in yaptığı başrollerinde Kristen Stewart, Naomi Scott, Noah Centineo, Sam Claflin ve Patrick Stewart’ın paylaştığı Charlie’nin Melekleri (Charlie’s Angels) serisinin yeni filmi için ünlü oyuncu Stewart, İstanbul’a geldi.

Arkadaşlarıyla birlikte İstiklal Caddesi’ne gelen Stewart, ATM sırasında beklerken görüntülendi. Stewart, Türkiye ziyaretinde Nusret’i ziyaret etmeyi de unutmadı. Nusret o anları sosyal medyadan da yayınladı.

Geçtiğimiz gün Mısır Çarşısı’ndaki çekimlerden sonra yıldız isim Stewart, Veliefendi Hipodrumu’ndaydı.

Charlie’nin Melekleri ekibi Berlin ile Hamburg çekimlerinin ardından geçen hafta İstanbul’a geldi. İlk gün Eminönü Çakmakçılar Yokuşu ile Kapalı Çarşı’da çalışan ekip, dün ise Veliefendi Hipodrumu’na set kurdu.

Cosmopolitan

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

İlgili Yazılar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.