Close

Geçen yıl istenileni veremeyen Balıkesir temsilcisi, ilk 6’ya giremediğinden dolayı elemelerden de katılma durumundan uzak kalmıştı. Birkaç yıl önce Türkiye süper ligine yükselerek oldukça hızlı bir giriş yapmışlar ve neredeyse ilk 6’ya dahi bir dönem girmişlerdi. Şimdi yeni kan arayışı çerçevesinde transferleri daha hızlı bir sürece sokan kırmızı beyazlılar, o eski şaşalı günlerini yeniden elde etmek için çalışmalarını sürdürüyor. Özellikle son dönemlerde gerçekleştirdikleri doğru transferler kapsamında bu yıla iddialı bir şekilde girecek gibi görünüyorlar.

Lig Başlıyor

Yeni sezona bomba gibi bir giriş yapmayı arzu eden Balıkesirspor, bunu gerçekleştirmek için ilk maçını bekliyor. Ağustosun 12’sinde kendi evinde Altınordu sporla karşılaşacak olan kırmızı beyazlılar, lige iyi bir giriş yapmayı hedefliyor. Özellikle geçen yıl elemelere katılma durumundan dahi uzaklaştıklarından dolayı, bu yıl işi daha ciddi tutarak sağlam bir giriş yapmak için ilk maçını bekliyor. Tabii bu sene her ne kadar rakiplerle maçlar nemliyse, aynı şekilde rakiplerin diğer takımlarla oynadığı mac sonuclari da bir o kadar önemli hale gelmiş durumdadır. Sizlere bu konuda hizmet veren skorexpress.com ülkemizde ve dünyada oynanan hemen hemen tüm maç sonuçlarını yakından takip etme şansı sunuyor. Son dönemlerde puan durumları takımların birbirine yakınlığı ile bittiğinden dolayı, artık rakiplerin maçlarının da ne olacağı daha detaylı bir şekilde araştırma yapılarak takımlar nezdinde öğreniliyor.

Maç Sonuçları Net Şekilde Öğrenmenin Yolu

PTT Süper Lig‘i bünyesinde sadece Balıkesirspor ya da diğer takımlar değil, aynı zamanda Türkiye Süper Ligi ile birlikte dünyanın her noktasından; büyük ve küçük liglerin maç sonuçlarını da site üzerinden internet aracılığıyla öğrenmek oldukça kolaydır. Anbean gerçekleştirecek olan sonuçlar kapsamında hem canlı maç sonuçları hem de bitmiş maçların sonuçları detaylı bir şekilde öğrenilebilir. Sağlam bir altyapı kapsamında internet üzerinden gerçekleştirilen bu fırsat sayesinde, Balıkesirspor’a gönül vermiş tüm kırmızı beyazlı taraftarlar, şimdi internet üzerinden siteye giriş gerçekleştirerek takım hakkındaki bütün detaylı bilgileri ve maç sonuçlarını hızlı bir şekilde öğrenebilir.

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.