Lana Del Rey yeni albümünden şarkı paylaştı

Son olarak 2017’de Lust For Life albümünü yayınlayan Lana Del Rey, geçtiğimiz hafta kayıtlarının tamamlandığını duyurduğu yeni albümünden ilk şarkısını paylaştı.

Instagram hesabından yaptığı canlı yayın üzerinden hayranlarının sorularını yanıtlayan Del Rey, 8 Ocak’ta yeni bir şarkı paylaşacağını da açıklamıştı.

İsminin Norman Fucking Rockwell olduğunu öğrendiğimiz albümün yayın tarihiyle ilgili herhangi bir detay paylaşmayan Del Rey, ‘Hope is a dangerous thing for a woman like me to have – but i have it’ isimli teklisini önden gönderdi.

Aynı zamanda Violet Bent Backwards Over the Grass isimli bir şiir kitabı da yazan Del Rey, bu kitabın da yayımlanmaya hazır bir durumda olduğunu ve doğru tarihi beklediğini açıklamıştı.

Lana Del Rey’in Lust For Life albümünde olduğu gibi yetenekli prodüktör Jack Antonoff’la bir kez daha bir araya geldiği albümden paylaşılan ilk şarkı hemen aşağıda.

Number 1

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

İlgili Yazılar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.