Close

Ariana Grande’nin dövmesine milyonluk teklif

Ariana Grande, geçtiğimiz hafta yeni şarkısı “7 Rings” için eline bir dövme yaptırmıştı. Japon alfabesi ile yaptırdığı dövmeyi yanlış yazdıran Grande, “7 Rings” yerine Japon barbekü yemeği “shichirin’i” vücuduna kazımıştı.

Japonca konuşan arkadaşlarından yardım alan ünlü şarkıcı, dövmeyi düzeltti ancak yazım hatası hala düzelmedi! BuzzFeed’den Eimi Yamamitsu, düzelttirilen dövmenin hala hatalı olduğunu Twitter üzerinden paylaştı, “Ariana Grande’nin dövmesinde şimdi de ‘Japon Barbekü parmakları’ yazıyor.”

Grande’nin sosyal medyada gündem olan dövmesinin üstüne, dövme sildirme merkezi LaserAway, ünlü şarkıcıya oldukça ilginç bir teklifte bulundu. Hataların telafisini gelire dönüştürebilecek ünlü şarkıcıya, reklam karşısında bedava dövme sildirme ve $1.5 milyon teklif edildi.

ariana grande ile ilgili görsel sonucu

LaserAway’in teklif metnine ulaşan TMZ, ünlü şarkıcının anlaşmayı kabul ederse bir sene boyunca her ay bir kere LaserAway deneyimi hakkında resim paylaşacağını belirtti. TMZ’nin haberini gören Grande’nin menajeri Scooter Braun, “Ariana için konuşamam çünkü biz bu teklifi almadık ama tekliflerini bana göndermek isterlerse, hemen bir dövme yaptırıp sildirebilirim… Tabii $1.5 milyon için,” diyerek bu haberi tiye aldı.

Elle

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.