Close

Ariana Grande’den Grammy’ye tepki!

İki dalda Grammy 2019’a aday olan Ariana Grande’nin ödül töreninde şarkı söyleyeceği düşünülürken beklenmedik bir olay yaşandı. 25 yaşındaki şarkıcı, ödül gecesinde yapımcıların ‘7 Rings’ adlı şarkısını söylemesine itiraz etmesi nedeniyle “hakarete uğramış hissettiği” gerekçesiyle sahneye çıkmama kararı aldı.

Ardından Grande ile yapımcıların ‘7 Rings’ şarkısının sahne performansının bir parçası olması konusunda uzlaştıkları ancak yapımcıların ikinci şarkıyı kendilerinin seçecekleri konusunda ısrar ettikleri öğrenildi. Bunun üzerine Grande, kendini hakarete uğramış hissederek Grammy Ödül Töreni’ne katılmamaya karar verdi.

Grande, ‘God is a Woman’ şarkısıyla En İyi Solo Pop Şarkısı Performansı ve Sweetener ile de En İyi Pop Albümü ödüllerinde Grammy adayı. Alicia Keys’in sunacağı 61. Grammy Ödülleri, 10 Şubat’ı 11 Şubat’a bağlayan gece yarısı sahiplerine verilecek.

Cosmopolitan

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.