Close

Variety’e konuşan kaynaklar, aldığı ödüllerle “Grammy’nin Kraliçesi” lakabına layık görülen Taylor Swift’in bu sene yapılan Grammy Ödül Törenine katılamayacağını bildirdi.

Ünlü şarkıcının Grammy törenini es geçmesinin sebepleri arasında, BAFTA ödül töreni ile aynı güne denk geldiği ve erkek arkadaşı Joe Alwyn ile BAFTA törenine gitmek istediği de iddia ediliyor.

Us Weekly’e konuşan başka bir kaynak ise, geceye katılamamasının sebebi olarak çekimleri devam eden “Cats” filminin programıyla uyuşmamasını gösterdi.

Geçtiğimiz yıllara baktığımızda, Taylor’ın aday olduğu hemen hemen tüm kategorilerde ödülleri silip süpürdüğünü görüyoruz.

Fakat bu sene sadece törene katılması değil aynı zamanda aday olduğu En İyi Pop Vokal Albümü ödülünü kazanıp kazanamayacağı da tam bir soru işareti.

Zira Taylor’un bu sene gerçekten de çok güçlü rakipleri var. Bu rakipler arasında Camilla Cabello, Ariana Grande ve P!nk gibi isimler bulunuyor.

Ariana Grande de geçtiğimiz gün, Grammy törenine katılmayacağını açıklamıştı.

Cosmopolitan

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.