Close

La Casa de Papel 3. sezon yayın tarihi belli oldu

İlk iki sezonuyla tüm dünyayı tesiri altına alan La Casa de Papel dizisinin yeni sezonu için tarih belli oldu. La Casa de Papel 3. sezon yaz aylarında başlayacak.

La Casa de Papel 3. sezon ne vakit başlıyor?

Tüm dünya ile beraber ülkemizde de oldukça geniş bir hayran kitlesine sahip olan La Casa de Papel, 3. sezon bölümleri 19 Temmuz’da başlıyor. Netflix Türkiye’nin YouTube kanalından yayınlanan fragman ile 3. sezon tarihinini izah ettiği dizi, yaz aylarında yeniden tüm izleyicileri tesiri altına alacak.

La Casa de Papel 3. sezon fragmanı

İspanyalı kahramanların tatilinin bittiğine konusunda bir iletinin verildiği fragmanda; Tokyo, Rio, Nairobi, Denver, Monica, Professor ve Raquel gibi ehemmiyetli karakterlerin eğlenceli anlarını görüyoruz. Diziye yeni katılacak isimler ile ilgili ise hiçbir bilgi bulunmuyor.

Shiftdelete

Emre Kalkan

Serinletici İdari İşler Asistanı Emre, mobil cihazlara ve donanımlara oldukça ilgili ve konsol oyunları olmadan yaşayamayacağına inananlardan. Türkiye'de VR'ın da öncülerinden olan Emre, bilgisayar programcılığı mezunu ve kendisine rol model olarak Elon Musk'ı seçmiş durumda. | emre.kalkan@serinletici.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.