Close

WhasApp, rehbere kaydetmeden mesajlaşma başlatabilecek

WhatsApp’da yeni bir konuşma başlatabilmek için, evvela bu kişiyi kılavuza kaydetmeniz gerekiyor. Tek bir ileti için bile olsa, ilk ileti için numarayı kılavuzunuza kaydetmek zorundasınız. Bu vaziyet neticeninde kılavuzunuz gereksiz dolu bir hal alabilir.

WhatsApp tarafından yayınlanan yeni güncelleme bu vaziyeti çok daha kolay bir hale getiriyor. Artık uygulama üzerinden dolaysız olarak numarayla müzakere başlatmanız veya kişinin WhatsApp kullanıp kullanmadığını kontrol faktörüz olası olacak!

Yeni bilhassa beraber müzakere başlatabilmek için kişiyi kılavuza kaydetmek zorunda olmayacaksınız. Ayrı olarak WhatsApp kullanıp kullanmadığını öğrenmek istediğiniz kişiyi de, dolaysız olarak uygulama üzerinden kontrol etme bahtına sahip olacaksınız. Yeni özellikten yararlanabilmek için uygulamayı en son sürüme güncellemeniz gerekiyor.

Shiftdelete

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Emre Kalkan

Serinletici İdari İşler Asistanı Emre, mobil cihazlara ve donanımlara oldukça ilgili ve konsol oyunları olmadan yaşayamayacağına inananlardan. Türkiye'de VR'ın da öncülerinden olan Emre, bilgisayar programcılığı mezunu ve kendisine rol model olarak Elon Musk'ı seçmiş durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.