Close

‘Lakers için Warriors’ı reddettim’

NBA gündemi hala Magic Johnson’ın istifasıyla yanıyor!

Şubat 2017’de efsanesi olduğu Lakers‘te başkanlığa getirilen Magic Johnson, kimse beklemezken 2 gün önce bir anda görevinden ayrıldı.

Magic Johnson, her zaman hayalindeki işin bu olduğunu söylemesine rağmen yönetimle aralarına buzlar girince yollarını ayırmaya karar verdi. Magic, basın mensuplarına istifasını açıkladıktan sonra ilginç bir detay verdi.

Mike Vorkunov’un geçtiği bilgiye göre Johnson, daha öncesinde New York Knicks, Golden State Warriors ve Detroit Pistons‘ın kendisine teklif yaptığını ancak Lakers hayaliyle reddettiğini söyledi.

Tabii burada en önemlisi son 4 yılda 3 kere şampiyon olan Warriors‘un Johnson’a teklif yapmış olması çok ilginç fakat haberde Warriors’ın Magic’e ne zaman teklif yaptığına dair bir bilgi de yok.

eurohoops.net

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.