Close

‘Lakers için Warriors’ı reddettim’

NBA gündemi hala Magic Johnson’ın istifasıyla yanıyor!

Şubat 2017’de efsanesi olduğu Lakers‘te başkanlığa getirilen Magic Johnson, kimse beklemezken 2 gün önce bir anda görevinden ayrıldı.

Magic Johnson, her zaman hayalindeki işin bu olduğunu söylemesine rağmen yönetimle aralarına buzlar girince yollarını ayırmaya karar verdi. Magic, basın mensuplarına istifasını açıkladıktan sonra ilginç bir detay verdi.

Mike Vorkunov’un geçtiği bilgiye göre Johnson, daha öncesinde New York Knicks, Golden State Warriors ve Detroit Pistons‘ın kendisine teklif yaptığını ancak Lakers hayaliyle reddettiğini söyledi.

Tabii burada en önemlisi son 4 yılda 3 kere şampiyon olan Warriors‘un Johnson’a teklif yapmış olması çok ilginç fakat haberde Warriors’ın Magic’e ne zaman teklif yaptığına dair bir bilgi de yok.

eurohoops.net

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.