Close

Redmi Note 7 satış adetleri yüzleri güldürdü

Bilhassa orta-üst segment telefonlarıyla akıllı telefon pazarında dikkat çeken Xiaomi, ehemmiyetli bir başarıya daha imzaladı. Redmi Note 7 ve Redmi Note 7 Pro satış adetleri markanın yüzünü güldürdü.

Xiaomi‘nin en yeni orta sınıf modelleri olan Redmi Note 7 ve Redmi Note 7 Pro, dünya genelinde dört milyonu aşan satışıyla oldukça iyi bir performans sergilerken, Redmi Note 7 ilk ayında Çin’de bir milyondan fazla satmıştı.

Bu senaryo bu sefer Hindistan’da karşımıza çıktı. Redmi Note 7 ve Redmi Note 7 Pro modelleri yalnızca 1 ay içinde bir milyon adet satılarak dikkat çekti.

Xiaomi, önceden imalatı artırdığı için “many more millions” sloganıyla gelecek dönem satışlarına pozitif tesir kazandırmak için bu satış başarısını fırsata çevirmiş oldu.

Redmi yakında yeni bir akıllı telefonunu daha görücüye çıkaracak. Bu telefonun da Note 7 ailesi kadar başarılı olup olmayacağı ise şimdiden merak ediliyor.

Shiftdelete

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Soner Asım

Soner, teknolojiye olan inancını bir yaşam tarzına dönüştürmüş durumda. Teknolojiyi sadece anlatmıyor, onu adeta yaşıyor. Stajyer olarak başladığı Serinletici kariyerini, teknoloji editörü olarak tam gaz sürdürüyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.