Close

Shawn Mendes söylentilere isyan etti

Ünlü şarkıcı Shawn Mendes, hakkında eşcinsel olduğu söylentilerinin “yaralayıcı” olduğunu söyleyerek, “Benim sahip olduğum destek sistemine sahip olmayan insanları ve bunun onları nasıl etkilediğini hayal ediyorum” dedi.

Ünlü şarkıcı Shawn Mendes, cinsel kimliğiyle ilgili son yıllarda yükselen söylentilerle ilgili açıklama yaptı.

20 yaşındaki Kanadalı şarkıcı, eşcinsel olduğu dedikodularını neden “yaralayıcı” bulduğunu anlattı.

The Guardian’a konuşan Mendes, “Benim için çok yaralayıcı. İnsanlar benimle ilgili varsayımlarda bulunduğunda sinirleniyorum, çünkü benim sahip olduğum destek sistemine sahip olmayan insanları ve bunun onları nasıl etkilediğini hayal ediyorum” dedi.

“İşte bu nedenle çok kızgındım” diyen Mendes, “Hala sinirli olduğumu görebilirsiniz, çünkü insanların beni ve birçok insanı inciten aptalca şeyleri anladığını sanmıyorum. Konuşmuyor olabilirler ama dinliyorlar” ifadesini kullandı.

SHAWN MENDES FRIEND ile ilgili görsel sonucu

Shawn 2018 yılında Rolling Stone dergisine kapak pozu vermiş, röportajında da “İnsanlara eşcinsel olmadığımı kanıtlamak için birisiyle – bir kız gibi – birlikte görünmem gerektiğini hissediyorum” demişti.

Shawn Mendes, şimdi Justin Bieber’la evli olan model Hailey Baldwin’le birliktelik yaşamış Mayıs 2018’de gerçekleşen MET Gala’ya beraber katılarak aşklarını ilan etmişti.

Number 1

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.