Close

Yeni iPhone XI kalıpları ortaya çıktı

Apple iPhone XI modeline ait sızıntılar gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Bu defa ise nasıl olacağı merakla beklenen iPhone XI ve iPhone XI Max modeline ait olduğu iddia edilen kalıpların görselleri sızdırıldı. Akıllı telefonların tasarımlarına dair ipuçları içeren kalıplar bakalım nasıl görünüyor?

Akıllı telefon pazarında katlanabilir telefonların piyasaya çıktığı şu günlerde Apple’ın da yeni modelleri merakla bekleniyor.

Tasarım noktasında gün geçtikçe benzerleşen akıllı telefonlar, katlanabilir modellerle biraz daha farklılaşacak gibi görünüyor. Ancak Apple bu yenilikleri her zaman olduğu gibi uzaktan izleyip yüksek ihtimalle teknoloji daha olgunlaştığı zaman karşımıza böyle bir modelle çıkacak.

Zira markanın yeni modelleri olması beklenen iPhone XI ve iPhone XI Max modeline ait ortaya çıkan kalıp tasarımlarda Apple’ın tasarım noktasında değişikliklere uzaktan seyredeceğinin sinyallerini veriyor.

Çentikli tasarımla tüm piyasaya adeta şekil veren Apple, görünen o ki yeni modellerinde de aynı şekilde devam edecek. Değişiklik ise kamera tarafında görülecek. İlk olarak bu yılın başlarında ortaya çıkartılan iPhone XI görsellerinde de gördüğümüz ilginç kamera tasarımı burada da karşımıza çıkıyor.

iPhone XI kalıpları

Kare şeklindeki kamera çıkıntısının içerisinde üçgen şeklinde konumlandırılan kameralar şu ana kadar pek olumlu eleştiri alamadı.

Shiftdelete

Öktem Ersoy

Her gün, Star Wars yaşam türlerini bir gün tüm evrende görme ütopyasıyla uyanan Öktem tam bir teknoloji aşığı. iOS, Android gibi taraf tutmalardan uzak kalarak 1 ve 0'lardan oluşan dünyanın tamamını kollarını açarak kucaklayan Öktem Ersoy, Serinletici'de tahmin ettiğiniz üzere teknoloji editörlüğü yapıyor. | oktem.ersoy@serinletici.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.