Close

Beyoncé’den Netflix’e özel iki proje daha geliyor

Geçtiğimiz hafta Netflix’in yayınladığı Homecoming belgeselini izlemeyen kaldı mı? Beyoncé’nin tarihe geçen Coachella 2018 performansını konu alan belgesel en çok izlenenler listesinde ilk sıraya yerleşti bile.

‘Başarımın tadına varayım, bir geri çekileyim, biraz dinleneyim’ gibi mola cümleleri Beyoncé’nin sözlüğünde yok. O dur durak bilmeyenlerden. Bir projeden diğerine koşuyor. Bu yüzden Netflix ile hayata geçirdiği belgeselin tek seferlik bir çalışma olduğunu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Variety’nin haberine göre Netflix’e özel iki proje daha geliyor. Üstelik 60 milyon dolarlık bir bütçeyle. Söz konusu Beyoncé olunca aksi beklenemezdi zaten.

Projelerin içeriğini soruyorsanız, şimdilik biz de bilmiyoruz. İki tarafta ser verip sır vermiyor!

Vogue

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.