Close

Jude Law, kız arkadaşı Phillipa Coan ile gizli bir törenle evlendi. Çift, törenin yapıldığı Londra’daki Old Marylebone Town Hall çıkışında objektiflere yansıdı.

46 yaşındaki Law ile 32 yaşındaki akademisyen psikolog Coan, törene sadece en yakın arkadaşlarını davet etti. Jude Law, eski eşi Sadie Frost’un ardından, 16 yıl sonra yeniden evlenmiş oldu. Law ile Coan, dört yıldır birlikteydi.

Law, 53 yaşındaki Sadie Frost ile 1997 yılında evlendi, 2003 yılında boşandı. İkilinin Rafferty (22), Iris (18) ve Rudy (16) adlarında üç çocuğu bulunuyor.​ Law’ın ayrıca model sevgilisi Samantha Burke’den dokuz yaşında Sophia adında bir kızı ve müzisyen Catherine Harding ile birlikteliğinden üç yaşında Ada adında bir çocuğu var.

Law aynı zamanda Alfie filmindeki rol arkadaşı Sienna Miller ile de birliktelik yaşamıştı.

Phillipa Coan ile ilişkisini uzun süre gizli tutan Jude Law, geçen yıl verdiği bir röportajda, Coan’la ilgili duygularını, “O benim, hiç kimsenin değil. Çok çok mutluyum” sözleriyle ifade etmişti.

Cosmopolitan

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.