Close

Black Mirror 5. sezon yayın tarihi belli oldu

Her bir hikayesiyle izleyici etkilemeyi başaran Black Mirror için beklenen açıklama yapıldı. Black Mirror yeni sezon tarihi belli oldu. Beşinci sezonuyla ekranlara yeniden merhaba diyecek olan dizi şimdiden dizi severleri heyecanlandırmayı başardı. Ayrıca duyuruyla birlikte Black Mirror 5. sezon fragmanı da yayınlandı.

Black Mirror 5. sezon yaz ile birlikte başlıyor

Black Mirror 5. sezon için 5 Haziran gün işaret edildi. Merakla beklenen dizi için yeni sezon tarihi böylece açıklanmış oldu. Dizinin yaratıcısı Charlie Brooker olacak ve baş yapımcı koltuğunda Annabel Jones oturacak. Black Mirror yeni sezon toplamda üç bölüm olacak. Bu üç bölümde karşımıza çıkacak isimler de oldukça heyecan verici.

Anthony Mackie, Miley Cyrus, Yahya Abdul-Mateen II, Topher Grace, Damson Idris, Andrew Scott, Nicole Beharie, Pom Klementieff, Angourie Rice, Madison Davenport ve Ludi Lin gibi isimler üç bölüm boyunca ekranlarımızda olacak.

Black Mirror 5. sezon fragmanı da Netflix tarafından yayınlandı. Diziyi 5 Haziran’dan itibaren Netflix üzerinden izleyebileceksiniz.

Shiftdelete

Emre Kalkan

Serinletici İdari İşler Asistanı Emre, mobil cihazlara ve donanımlara oldukça ilgili ve konsol oyunları olmadan yaşayamayacağına inananlardan. Türkiye'de VR'ın da öncülerinden olan Emre, bilgisayar programcılığı mezunu ve kendisine rol model olarak Elon Musk'ı seçmiş durumda. | emre.kalkan@serinletici.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.