Close

Samsung Galaxy Note 10 renkleri belli oldu. Buna göre cihazlar ile birlikte bazı yeni renkler de kullanıcıların kullanımına sunulacak. Ayrıca yayınlanan son raporlar ile Note 10 serisinin en az iki farklı model ile geleceği de doğrulandı.

Samsung Galaxy Note 10 renkleri ile ilgili yeni bilgiler

Geçtiğimiz aylarda piyasaya sürülen Samsung Galaxy S10e sarı renk seçeneği ile çıkmıştı. Bunun ardından bazı kaynaklar Samsung Galaxy Note 10’da da sarı renk seçeneği olacağını belirtti.

Ancak SamMobile tarafından yayınlanan son rapora göre Samsung Galaxy Note 10 5 farklı renk seçeneği ile gelecek. Bu renklerin ise siyah, gümüş, beyaz, pembe ve kırmızı olacağı belirtiliyor. Cihazın model numarası ise SM-N970F olacak. Bu renklerin tüm dünyada ve ülkemizde satışa çıkacağı belirtiliyor.

İkinci model olan Samsung Galaxy Note 10 Pro ise 3 renk ile gelecek. Bu renkler siyah, beyaz ve gümüş olacak. Samsung Galaxy Note 10 Pro modelinin numarası ise SM-N975 olacak. Bu cihazdaki beyaz seçeneğinin, bakış açınıza göre renk değiştirebileceği, degrade bir yapıya sahip olacağı belirtilenler arasında.

Çıkması beklenen ve hakkında bir çok iddialar çıkan Samsung Galaxy Note 10e hakkında ise yeni bir rapor yayınlanmadı. Bu cihazın çıkıp çıkmayacağı, cihazın renk seçeneklerinin neler olacağı henüz belirsizliğini koruyor.

Shiftdelete

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Öktem Ersoy

Her gün, Star Wars yaşam türlerini bir gün tüm evrende görme ütopyasıyla uyanan Öktem tam bir teknoloji aşığı. iOS, Android gibi taraf tutmalardan uzak kalarak 1 ve 0'lardan oluşan dünyanın tamamını kollarını açarak kucaklayan Öktem Ersoy, Serinletici'de tahmin ettiğiniz üzere teknoloji editörlüğü yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.