Close

Black Mirror, gelecek hakkında üç yeni hikâye ile 5 Haziran’da geri dönüyor!

Yayınlandığı ilk günden beri aklımızla oynamayı en büyük gayesi edinen son yılların en farklı dizisi Black Mirror, bomba gibi bir sezonla geri döndüğünün sinyalini verdi!

5 Haziran’da yayına girmesi beklenen Black Mirror’ın 5. sezon fragmanında ünlü şarkıcı Miley Cyrus’un da oyuncu kadrosuna dahil olduğunu görüyoruz.

Black Mirror’un 5. sezon kadrosunda ise Anthony Mackie, Miley Cyrus, Yahya Abdul-Mateen II, Topher Grace, Damson Idris, Andrew Scott, Nicole Beharie, Pom Klementieff, Angourie Rice, Madison Davenport ve Ludi Lin gibi isimler karşımıza çıkıyor.

Cosmopolitan

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.