Close

Akıllı telefonları, televizyonları ve beyaz eşyaları ile ülkemizde çok büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan Samsung 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için oldukça anlamlı bir video yayınladı.

Samsung Türkiye’nin resmi YouTube kanalında Sen bizi #TanısanSeverdin başlığı ile yayınlanan videoda, Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 100. yılı kutlanıyor.

Samsung 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutladı

“Sen bizi tanısan çok severdin. Gülüşümüzü mesela… İçtenlikle gülüşümüzü, Bi’ göz göze gelsek seninle hemen görürdün orada kendini, anlardın bildiğimizi. Seni görmek demenin fikirlerini anlamaktan geçtiğini. Bi’ tanısan, sımsıkı sarılırdın bize sımsıkı sarıldığımız gibi hayattaki en hakiki mürşide.

Hiç koparmadık hayat damarlarımızı Aşkla dokunduk her notaya, her renge zeki, çevik ve ahlaklı olalım istedin ya, tam da öyle olduk işte. Gözlerimiz hep ileride açtığın yolda, gösterdiğin hedefe oturup iki kelam etseydik şöyle, “İyi ki” derdin. Her gün dedirttiğin gibi bize. Keşke tanısaydın bizi, Çok severdin.

Biz seni tanıdık, çok sevdik. İyi ki tanıdık, hep sevmeye söz verdik. Bugün, hayalindeki gençler olduysak, Hepsi senin o gün attığın adım sayesinde… 19 Mayıs 1919’un 100. yılı kutlu olsun.

Shiftdelete

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Öktem Ersoy

Her gün, Star Wars yaşam türlerini bir gün tüm evrende görme ütopyasıyla uyanan Öktem tam bir teknoloji aşığı. iOS, Android gibi taraf tutmalardan uzak kalarak 1 ve 0'lardan oluşan dünyanın tamamını kollarını açarak kucaklayan Öktem Ersoy, Serinletici'de tahmin ettiğiniz üzere teknoloji editörlüğü yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.