Close

The Sims 4, kısa süreliğine ücretsiz oldu

Ücretsiz oyun denildiğinde ilk akla, her hafta oyunculara bir oyunu ücretsiz olarak veren ve indirimler sunan Humble Bundle geliyor olsa da, Steam, Epic Games ve Origin‘de oyunculara sunduğu fırsatları artırmaya başladı.

Yaşam simülasyonu kavramı ile bütünleşen ve en çok sevilen oyunlardan birisi olan The Sims 4, Origin tarafından bir hafta boyunca ücretsiz olarak sunuluyor. Normal fiyatın 270 TL olması indirim büyüklüğünü gözler önüne seriyor.

270 TL değerindeki The Sims 4 kısa süreliğine ücretsiz oldu

Maxis ve The Sims Studio tarafından geliştirilen oyun, Electronic Arts tarafından 2014 yılında yayınlandı. The Sims 4, başta PC olmak üzere Xbox One ve MacOS gibi geniş platform desteğine sayesinde beğeni kazanıyor.

The Sims 4, serinin önceki oyunları gibi piyasaya çıktığında uzun süre en çok satanlar listesinden düşmedi. Sanal dünyada insan oluşturma ve kontrol etme gücünü sonuna kadar sunmayı hedefleyen, oyunda gerçek dünyada yapmak istediğiniz şeyleri bir karakteri yöneterek yapabiliyorsunuz.

Buraya tıklayarak Origin’in ilgili sayfasına gidebilirsiniz. Get it Free butonuna tıkladıktan sonra Origin’e giriş yapmanız gerekiyor. Kütüphanenize ekledikten sonra, dilediğiniz zaman bilgisayarınıza indirerek keyfini çıkarabilirsiniz.

Shiftdelete
Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Emre Kalkan

Serinletici İdari İşler Asistanı Emre, mobil cihazlara ve donanımlara oldukça ilgili ve konsol oyunları olmadan yaşayamayacağına inananlardan. Türkiye'de VR'ın da öncülerinden olan Emre, bilgisayar programcılığı mezunu ve kendisine rol model olarak Elon Musk'ı seçmiş durumda.