Close

Galaxy Fold ön siparişi verenlere özür hediyesi

İlk katlanabilir akıllı telefon modelini bir süre önce duyuran Samsung, Galaxy Fold modelini tam piyasaya süreceği zamanda bazı sorunlarla karşılaşmasından dolayı ürünün satış tarihini ertelemek zorunda kalmıştı. Bu esnada yurtdışındaki birçok operatör şirketi de Galaxy Fold ön sipariş alımına başlamıştı.

Galaxy Fold ön sipariş verenlere 100 dolar özür hediyesi

Bu operatörlerden biri olan AT&T, yapmış olduğu açıklamayla birlikte Galaxy Fold için aldığı ön siparişleri iptal ettiğini duyurdu. Bunun yanı sıra müşterilerinden özür dilemek adına Galaxy Fold’u ön sipariş veren müşterilerine 100 dolarlık bir hediye çeki hediye etti.

AT&T yapmış olduğu açıklamalarda Samsung’un Galaxy Fold’u yeniden satışa sunma sürecinin uzayacağından bahsediyor. Bu durumdan dolayı söz konusu operatör de ön siparişleri iptal etme kararı aldı.

2.000 dolarlık fiyat etiketiyle ön siparişe açılan Galaxy Fold’u sipariş veren müşterilere, gerekli e-postalar gönderilmeye başlandı. Gönderilen e-postalarda kullanıcıların siparişlerinin iptal edildiği, bu durumdan dolayı özür için 100 dolarlık hediye çeki verileceği belirtiliyor.

Galaxy Fold’un tekrardan ne zaman satışa çıkacağına dair henüz bir açıklama bulunmuyor. Ancak anlaşılan, Galaxy Fold’u raflarda görmek için biraz daha beklememiz gerekecek.

Shiftdelete

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Soner Asım

Soner, teknolojiye olan inancını bir yaşam tarzına dönüştürmüş durumda. Teknolojiyi sadece anlatmıyor, onu adeta yaşıyor. Stajyer olarak başladığı Serinletici kariyerini, teknoloji editörü olarak tam gaz sürdürüyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.