Close

Hem Tesla’nın hem de SpaceX’in kurucusu olan Elon Musk, genellikle yaptığı her açıklamayla dünya gündemine oturmayı başarıyor. Başarılı iki şirketin sahibi olan CEO bu kez de Twitter hesabıyla gündeme geldi. Tesla CEO’su Elon Musk Twitter hesabından ilginç paylaşımlar yaptıktan sonra, hesabını kapattı.

Tesla CEO’su Elon Musk Twitter ile vedalaştı

Tesla ve SpaceX Kurucusu Elon Musk, Twitter hesabını kapattığını açıkladı. Hesabından önce “Silindi” şeklinde paylaşım yapan Tesla CEO’su Elon Musk, diğer paylaşımında ise “Twitter hesabımı kapattım” yazdı. 26,9 milyon takipçisi bulunan hesap, paylaşımların ardından kısa bir süre açık kaldıktan sonra kapandı.

Elon Musk’ın hesabının kapanmasının ardında rol oyunu Nier:Automata’dan bir karakterin yer aldığı bir çizimi paylaşıp, çizimi yapan Meli Melo isimli adlı sanatçının ismini vermemesi bulunuyor. Musk bu paylaşımın ardından eleştiriye uğramıştı.

Tech Inside

Emre Kalkan

Serinletici İdari İşler Asistanı Emre, mobil cihazlara ve donanımlara oldukça ilgili ve konsol oyunları olmadan yaşayamayacağına inananlardan. Türkiye'de VR'ın da öncülerinden olan Emre, bilgisayar programcılığı mezunu ve kendisine rol model olarak Elon Musk'ı seçmiş durumda. | emre.kalkan@serinletici.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.