Close

Lansman tarihi yaklaşırken hakkında her geçen gün yeni bir iddianın ortaya çıkarıldığı Galaxy Note 10 modeli için yeni bir iddia daha ortaya atıldı. Bu iddialara göre Galaxy Note 10 MicroSD kart slotuna sahip olmayacak. Ancak Galaxy Note 10 Pro modeli, microSD kart slotuna ev sahipliği edecek.

Galaxy Note 10 MicroSD kart girişine sahip olmayacak

Samsung’un yakın zamanda duyurması beklenen amiral gemisi modeli Galaxy Note 10’da MicroSD kart slotu yer almayacak. Fakat Galaxy Note 10’un abisi olacak Note 10 Pro modelinde bu girişe yer verilmeye devam edilecek. Yani normal Galaxy Note 10 modelinin hafızasını sonradan artırmak mümkün olmayacak.

Samsung’un Galaxy Note 10 modellerinde kulaklık girişini de kaldıracağı söyleniyor. Kulaklık girişinin kaldırılmasının ardından MicroSD kart slotunun kaldırılması da telefonlardaki eksiklikleri çoğaltıyor. Tabii diğer şirketlerin güncel akıllı telefon modellerinde de böyle bir yol izlediğini görüyoruz. Bu durum, yalnızca Samsung tarafında böyle değil.

Şimdiye kadar ortaya çıkan bilgilere maalesef kesin gözüyle bakamıyoruz. Ancak çoğu iddianın güvenilir kaynaklardan çıktığı düşünüldüğünde telefonların bu özellikle gelme ihtimali epey bir yüksek gözüküyor.

Shiftdelete

Soner Asım Toroslar

Soner, teknolojiye olan inancını bir yaşam tarzına dönüştürmüş durumda. Teknolojiyi sadece anlatmıyor, onu adeta yaşıyor. Stajyer olarak başladığı Serinletici kariyerini, teknoloji editörü olarak tam gaz sürdürüyor... | soner.toroslar@serinletici.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.