Close

Michael Kors’un yeni yüzü Gigi Hadid

Gigi Hadid, Michael Kors’un yeni parfümü Wonderlust için Turks ve Caicos Adaları’nda objektiflere poz verdi.

Ünlü süper model Gigi Hadid, Michael Kors’un parfüm markası Wonderlust’ın reklam yüzü oldu. 24 yaşındaki ABD’li model, Karayipler’deki Turks ve Caicos Adaları’nda reklam çekiminde yer aldı.

Ünlü tasarımcı Michael Kors, “Gigi, Michael Kors Wonderlust ruhunun cisimleşmiş hali” dedi. Hadid de temsil ettiği parfüm için, “Michael Kors Wonderlust, bir şişenin içinde tatil yapmak gibi” ifadesini kullandı. Plajda yapılan mayolu çekimlerde Hadid’in neşeli halleri dikkat çekti.

Cosmopolitan

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.