Close

Selam Doğu Yakası sakini! Şimdi yavaşça arkana yaslan çünkü birazdan uzun zamandır beklediğin bir haberi almak üzeresin! Eğer hazırsan başlıyoruz… Televizyon yapımcısı Joshua Safran, Gossip Girl’ün ekranlara geri döndüğünü The Hollywood Reporter dergisine doğruladı. Gossip Girl’ün yaratıcısı Josh Schwartz ise yine konfor alanından çok uzaklaşmadan baş yapımcı rolünü üstlenecek.

2020 yılında HBO Max ekranlarına dönmeye hazırlanan Gossip Girl, kalp atışlarımızı hızlandırmayı şimdiden başardı bile. Blake Lively, Leighton Meester, Penn Badgley, Ed Westwick ve Chace Crawford’dan oluşan orijinal oyuncu kadrosunun yeni sezonda rol alıp almayacağı ise biraz muallak.

blair waldorf en serena van der woodsen ile ilgili görsel sonucu

Dedikoducu Kız’ın bu konuyla ilgili kulağımıza fısıldadakları ise şunlar: “Gossip Girl’ün sitesi karanlığa tamamen gömüldükten 8 yıl sonra, yeni nesil New York’lu gençler Gossip Girl gerçeğiyle tanışır. Tabii hiçbir şey eskisi gibi değildir; sosyal medya artık daha geniş kitlelere hitap ediyor, ve bu Gossip Girl’ün elini daha da güçlendirecek.”

2020 yılında meraklı Doğu Yakası sakinleriyle buluşmaya hazırlanan Gossip Girl’ün son sürümünde Serena ve Blake ikilisini de görsek hiç fena olmazdı hani. Aradan 8 yıl geçtikten sonra kim bilir nerede, ne yapıyorlardır?

Vogue

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.