Close

Apple Watch Series 5, 2019 sonbaharında satışa sunulabilir

Yeni iPhone modellerinin tanıtılmasına bir aydan daha kısa bir süre kalırken, sızıntıların ardı arkası kesilmiyor. Tasarımı ve özellikleri büyük oranda netleşen 2019 iPhone‘ların ardından Apple Watch Series 5 gündeme gelmeye başladı.

Watch Series 4 modeli ile kullanıcılara büyük bir değişim sunan ve beğeni kazanmayı başaran Apple Watch Series 5 ile bu başarıyı sürdürmek istiyor.

Apple Watch Series 5, yeni iPhone ile tanıtılabilir

Apple denildiğinde ilk akla gelen analist olan Ming-Chi Kuo yeni bir araştırma notu yayınladı. Kuo’nun aldığı notlara göre Apple Watch Series 5 bu sonbaharda piyasaya sürülecek. Bu gayet normal gibi görünse de, bugüne kadar Apple’ın yeni akıllı saati hakkında sızıntı olmaması dikkat çekiyor.

Çok düşük bir ihtimal olsa da, Apple’ın yeni akıllı saatinin 10 Eylül tarihinde yeni iPhone’lar ile birlikte tanıtılabileceği belirtiliyor. Apple’ın yeni akıllı saati JDI tarafından üretilen ekranları kullanmaya başlayacak. Japon şirketin ekranları 2019 yılında yüzde 15 – 20 arasında bir siparişi oluştururken, 2021 yılında bu oran yüzde 70 – 80 seviyesine çıkacak.

Bunun yanı sıra tek bir üreticiye bağlı kalmak istemeyen Apple’ın, BOE’yi de ekran tedarik ettiği şirket arasına ekleyebileceği belirtiliyor. Büyük değişim önümüzdeki yıl yaşanacak, zira Watch Series 6’nın microLED panel ile gelmesi bekleniyor.

https://shiftdelete.net/apple-watch-series-5-cikis-tarihi-ile-sasirtti
Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Soner Asım

Soner, teknolojiye olan inancını bir yaşam tarzına dönüştürmüş durumda. Teknolojiyi sadece anlatmıyor, onu adeta yaşıyor. Stajyer olarak başladığı Serinletici kariyerini, teknoloji editörü olarak tam gaz sürdürüyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.