Close

25. James Bond filminin adı belli oldu: No Time To Die

Daniel Craig’in beşinci ve son kez James Bond karakterini canlandırdığı Bond serisinin 25’inci filminin adı No Time To Die olarak açıklandı.

Adı bugüne kadar açıklanmayan James Bond serisinin 25’inci filminin adı belli oldu: No Time To Die (Ölmek İçin Zaman Yok).

Daniel Craig’in beşinci ve son kez James Bond karakterini canlandırdığı film, tıpkı 2015’teki Spectre filminde olduğu gibi adını, Ian Fleming’in ya da başka yazarların kaleme aldığı Bond romanlarından ya da kısa hikayelerinden almadı. Filmin senaryosu da uyarlama değil, tamamen orijinal.

Önceki filmlerde rol alan Christoph Waltz, Ben Whishaw, Naomie Harris ve Ralph Fiennes’in yine kadroda yer aldığı filmin yeni kötü karakteri Oscar’lı oyuncu Rami Malek oldu.

True Detective ve Beasts of No Nation gibi yapımlarla tanınan Cary Fukunaga’nın yönetmenliğini üstlendiği No Time To Die filminin çekimleri Jamaika ve Londra’da yapıldı.

Filmde, aktif görevden çekilerek Jamaika’da sakin bir yaşam sürmekte olan James Bond’un CIA’den eski arkadaşı Felix Leiter’ın (Jeffrey Wright) kendisinden yardım istemesi üzerine yeniden sahalara dönmesi hikayesi işleniyor. Kaçırılan bir bilim insanını kurtarma görevine çıkan 007, ‘beklenenden çok daha tehlikeli ve yeni teknolojiyle donatılmış bir düşmanla’ mücadele edecek.

No Time To Die, 8 Nisan 2020’de ABD’de vizyona girecek.

NTV

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Sema Doğan

Akdeniz Üniversitesi İktisat Bölümü'nden mezun olan Sema, İzmir'de özel bir şirkette danışman olarak çalışıyor. Konu film olduğunda izleyicilikten yorumlamaya her alanda heyecanına engel olamayan Sema'yı arkadaşları "Film Girl" olarak anıyor. Bununla birlikte teknolojiye büyük ilgi duyan Sema, Serinletici için kültür-sanat, yaşam ve teknoloji içerikleri sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.