Close

Cep telefonu tarihinin en popüler modellerinden birisinin Motorola RAZR olduğu tartışmasız bir gerçek. Şu anda Lenovo çatısı altında faaliyetlerini sürdüren Motorola’nın efsane telefonu katlanabilir ekran yapısıyla geri dönüyor.

Bugüne birçok farklı sızıntı ve iddia ortaya atılırken, Motorola Başkan Yardımcısı müjdeli haberi verdi. Motorola’nın, Huawei Mate X ve Samsung Galaxy Fold‘a rakip olacak bir katlanabilir telefon üzerinde çalıştığını duyurdu.

Motorola RAZR 2019 katlanabilir yapıda olacak

LetsGoDigital tarafından paylaşılan görseller, katlanabilir Motorola RAZR’ın bazı detaylarını gün yüzüne çıkardı. Geniş ve esnek bir ekrana ev sahipliği yapan cihazın hedeflediği kullanıcı kitlesi, Huawei ve Samsung’dan çok daha farklı.

Huawei ve Samsung tablete dönüşebilen katlanabilir telefonları ile üst düzey pazarları hedeflerken, Motorola katlanabilir RAZR ile kompakt yapıdaki akıllı telefonların yaygın olduğu orta segmenti hedefliyor. Yani, cihaz performanstan çok tasarımı ile kullanıcıların dikkatini çekmeye odaklanacak.

Şirkete yakın kaynakların paylaştığı bilgilere göre Motorola, cihazın tanıtımı Aralık ayında ABD’de gerçekleştirilecek. Hemen sonrasında katlanabilir Motorola RAZR’ın Avrupa’da satışa sunulması beklenirken, fiyat etiketinin 1500 dolar ( Avrupa’da 1500 Euro ) seviyesinde olması bekleniyor.

https://shiftdelete.net/motorola-razr-2019-geliyor
Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Tolga Erbak

1986 yılında Kırklareli’de doğan Tolga Erbak, ilk ve orta öğretimini aynı şehrin Lüleburgaz ilçesinde tamamladı. Eğitim yaşamına İstanbul Kültür Üniversitesi’nde işletme okuyarak devam eden Tolga, üniversite yaşamının ardından İngiltere’de dil eğitimini tamamladı. Bu süre zarfında online dergi EDergim’in genel yayın yönetmenliği, yabancı film/diziler için altyazı çevirileri ve çeşitli dergi & sitelere Formula 1 haber çevirileri yapıp köşe yazıları yazan Tolga, aynı zamanda Türkiye’de önemli yer tutan sözlük sitelerinden Limon Sözlük’ün de kurucusu. Tolga Erbak’ın 2010 yılında başladığı ilk romanı Gidecek Var, yaklaşık 1,5 yılda tamamlandı ve 2012′nin Aralık ayında, Cinius Yayınları’ndan çıktı. 2015 yılında Beykent Üniversitesi İşletme Yönetimi (MBA) bölümünde yüksek lisansını tamamlayan Tolga, yine 2015’te, internet kullanıcılarının değişen beklentileri çerçevesinde Limon Sözlük’ü yeniden konumlandırarak aktüel haber-eğlence sitesi Serinletici'nin kurulmasına öncülük etti ve halen Serinletici'nin genel yayın yönetmenliği konumunda yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.