Close

Stranger Things’in 3 sezonu kısa bir süre yayınlanmıştı ve birçok kişi tarafından büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Stranger Things 3’ün lansmanın ardından 2 ay geçmesi sonucunda şimdi de Stranger Things 4 hakkında bazı ipuçları ortaya çıktı. Bu ipuçları Stranger Things 4 çıkış tarihi hakkında bazı bilgiler veriyor.

Stranger Things 4 çıkış tarihi

Netflix’in daha önce farklı diziler için yaptığı planlamalar ele alınırsa Stranger Things 4’ün kısa bir süre içerisinde onay alacağı söyleniyor. Şu anda dizinin yeni sezonunu onay sürecine alan Netflix, daha önceki dizilerinde bir sezonun lanse edilmesinin ardından diğer sezonu 3 ay içerisinde onaylıyordu. Stranger Things’te de bu sürecin aynı şekilde işlemesi bekleniyor.

Yeni Stranger Things sezonunda neler olacağına dair bazı iddialar da mevcut. Bu iddialara göre Hawkins kasabasından ayrılıp farklı mekanların kullanılacağı dizide, Eleven karakterinin kötü role bürünmesi beklentiler arasında yer alıyor.

Netflix’ten bu konu hakkında henüz resmi bir açıklama gelmiş değil. Stranger Things’in yeni sezonunun Ağustos ayının sonuna kadar onay alması bekleniyor.

https://shiftdelete.net/stranger-things-4-onay-surecinde
Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Tolga Erbak

1986 yılında Kırklareli’de doğan Tolga Erbak, ilk ve orta öğretimini aynı şehrin Lüleburgaz ilçesinde tamamladı. Eğitim yaşamına İstanbul Kültür Üniversitesi’nde işletme okuyarak devam eden Tolga, üniversite yaşamının ardından İngiltere’de dil eğitimini tamamladı. Bu süre zarfında online dergi EDergim’in genel yayın yönetmenliği, yabancı film/diziler için altyazı çevirileri ve çeşitli dergi & sitelere Formula 1 haber çevirileri yapıp köşe yazıları yazan Tolga, aynı zamanda Türkiye’de önemli yer tutan sözlük sitelerinden Limon Sözlük’ün de kurucusu. Tolga Erbak’ın 2010 yılında başladığı ilk romanı Gidecek Var, yaklaşık 1,5 yılda tamamlandı ve 2012′nin Aralık ayında, Cinius Yayınları’ndan çıktı. 2015 yılında Beykent Üniversitesi İşletme Yönetimi (MBA) bölümünde yüksek lisansını tamamlayan Tolga, yine 2015’te, internet kullanıcılarının değişen beklentileri çerçevesinde Limon Sözlük’ü yeniden konumlandırarak aktüel haber-eğlence sitesi Serinletici'nin kurulmasına öncülük etti ve halen Serinletici'nin genel yayın yönetmenliği konumunda yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.