Close

Ücretsiz Spotify Premium kullanma süresi uzatıldı

Uzun zamandır hayatımızda olan Spotify, önemli bir pazarda mücadele ediyor. Apple Music ve YouTube Premium gibi rakipleri olan müzik dinleme platformu elini kuvvetlendirmek için ücretsiz deneme dönemini başlattı. Daha önce 30 gün olan ücretsiz Spotify Premium kullanma hakkı, 90 güne çıkarıldı. Yani 3 ay boyunca ücretsiz olarak Spotify Premium kullanmak mümkün. Ancak bunun bazı şartları var.

Ücretsiz Spotify Premium deneme süresi uzatıldı

50 milyon şarkı ve 450 bin podcast ile kullanıcıları bekleyen Spotify, ücretsiz kullanım süresini uzattı. Bundan sonra kullanıcılar ücretesiz Spotify Premium denemek istediklerinde kendilerine 3 ay sunulacak. İlk üç ay kullanıcılar hiçbir ücret ödemeyecek. Tabii bunun için kişinin ilk kez Spotify üyeliği alıyor olması gerekiyor.

Herhangi bir zaman kısıtlaması bulunmayan yeni kampanya tüm dünyada geçerli. Kullanmak isteyenler, istedikleri zaman Premium üyelik paketlerine başvuru yapabiliyor. Bireysel ve Öğrenci paketleri bugünden itibaren, Aile paketi ise gelecek aylarda kullanıma hazır olacak.

Spotify Premium Bölümü Direktörü Alex Norström yeni kampanya hakkında açıklama yaptı. Norström, “Premium paketin tüm özelliklerini deneyimlemenin zaman aldığını biliyoruz, tam da bu nedenle kullanıcılara, Premium’un sorunsuz müzik dinleme deneyiminden etkilenmeleri için ihtiyaçları olan zamanı sunuyoruz” dedi.

https://shiftdelete.net/ucretsiz-spotify-premium-kullanma-suresi-uzatildi
Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Emre Kalkan

Serinletici İdari İşler Asistanı Emre, mobil cihazlara ve donanımlara oldukça ilgili ve konsol oyunları olmadan yaşayamayacağına inananlardan. Türkiye'de VR'ın da öncülerinden olan Emre, bilgisayar programcılığı mezunu ve kendisine rol model olarak Elon Musk'ı seçmiş durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.