Close

Millie Bobby Brown, ‘sahte’ makyaj temizleme videosuyla gündemde

Netflix’in popüler dizisi Stranger Things ile şöhreti yakalayan 15 yaşındaki Millie Bobby Brown, son olarak paylaştığı ‘Gece Rutinim’ videosuyla gündeme geldi.

Kendi ‘vegan cilt bakım markasını’ yaratan Brown, ürünlerinin tanıtımı için bir video çekti. Ünlü oyuncu, videoda yüzündeki makyajı temizlemek için çeşitli ürünler kullanıyor ancak rutinini tamamladığında makyajında hiçbir değişiklik görünmüyor. Bunun üzerine Brown, “ürünleri kullanıyormuş gibi yaptığı” ve “insanlarla resmen dalga geçtiği” eleştirilerine maruz kaldı. Tepkilerin ardından video yorum yapmaya kapatıldı.

Buzzfeed ve Reddit gibi uluslararası internet platformlarında video hakkında “Bu bir şaka mı?”, “Markalar gerçekten gözümüz olmadığını mı düşünüyor?”, “Ellerine hiçbir şey sürmeden yüzünü ovaladığına inanamıyorum!” yorumları yapıldı.

T24

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Sema Doğan

Akdeniz Üniversitesi İktisat Bölümü'nden mezun olan Sema, İzmir'de özel bir şirkette danışman olarak çalışıyor. Konu film olduğunda izleyicilikten yorumlamaya her alanda heyecanına engel olamayan Sema'yı arkadaşları "Film Girl" olarak anıyor. Bununla birlikte teknolojiye büyük ilgi duyan Sema, Serinletici için kültür-sanat, yaşam ve teknoloji içerikleri sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.