Close

Victoria Beckham’ın YouTube denemesi başarısız oldu

Moda ikonu ve moda tasarımcısı Victoria Beckham’ın geçen yıl başladığı YouTube macerası masraflara rağmen günde 35 dolar kazanınca başarısızlıkla sonuçlandı.

Hem mükemmel bir eş, hem kusursuz bir anne, hem de başarılı bir tasarımcı. Çoğu kişi onu böyle tanımlıyor. Victoria Beckham‘ın kusursuz sicili artık eskisi kadar parlak değil.

Geçen yıl güzellik sırları ve moda tüyolarını paylaşmak için YouTube‘da bir kanal açan Beckham beklediği ilgiyi bulumadı. 450 milyon dolarlık serveti olan Beckham’ın kanalını sadece 109 bin kişi takip etti. Videolar için çok masraf yapan Victoria Beckham kanal günde sadece 35 dolar kazandırınca bu sevdadan vazgeçmeye karar verdi.

Nayn

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Sema Doğan

Akdeniz Üniversitesi İktisat Bölümü'nden mezun olan Sema, İzmir'de özel bir şirkette danışman olarak çalışıyor. Konu film olduğunda izleyicilikten yorumlamaya her alanda heyecanına engel olamayan Sema'yı arkadaşları "Film Girl" olarak anıyor. Bununla birlikte teknolojiye büyük ilgi duyan Sema, Serinletici için kültür-sanat, yaşam ve teknoloji içerikleri sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.