Close

Yeni Game of Thrones dizisi ‘House of the Dragon’ duyruldu

Tüm dünyayı etkisi altına alan Game of Thrones, final yaparak dizi severleri üzmüştü. Yapımcı firma HBO ise bunun ardından harekete geçerek, aynı evrende geçen yeni dizi projesini müjdeledi. Yeni Game of Thrones dizisi ismi düzenlenen bir lansmanda belli oldu. House of the Dragon geliyor.

Yeni Game of Thrones dizisi düzenlenen bir lansman ile resmen ortaya çıktı. 8 sezon boyunca izleyicileri heyecanlandıran diziden 300 yıl önce yaşananlar House of the Dragon (Ejdarha’nın Evi) isimli dizi ile anlatılacak.

Yapılan açıklamada, dizinin yapımcıları arasında Game of Thrones kitap serisinin yazarı olan George RR Martin’in olduğu da belirtildi.

Şimdilik yalnızca ismi belli olan dizinin ne zaman beyaz cama yansıyacağı ise şimdilik belli değil. Daha sonra yapılacak bir açıklama ile vizyon tarihi de netlik kazanacak.

Yapılan bu resmi açıklamalardan kısa süre önce, başrolünde Naomi Watts’ın da bulunduğu dizi projesinin iptal edildiği açıklanmıştı. Yeni kadroda kimlerin olacağı şimdiden merak konusu olmaya başladı.

https://shiftdelete.net/yeni-game-of-thrones-dizisi-icin-yeni-isim
Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Emre Kalkan

Serinletici teknoloji editörü Emre, mobil cihazlara ve donanımlara oldukça ilgili ve konsol oyunları olmadan yaşayamayacağına inananlardan. Türkiye'de VR'ın da öncülerinden olan Emre, bilgisayar programcılığı mezunu ve kendisine rol model olarak Elon Musk'ı seçmiş durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.