Close

MET Gala’nın merakla beklenen 2020 teması açıklandı!

Moda dünyasının en gösterişli ve en merakla beklenen gecesi MET Gala’nın 2020 teması açıklandı! 2020 MET Gala teması, yine birbirinden şaşırtıcı görünümlere ev sahipliği yapacak gibi görünüyor!

Geçtiğimiz yıl oldukça tartışılan Camp temasıyla gerçekleşen MET Gala’nın 2020 teması TIME ITSELF oldu.

“About Time: Fashion and Duration / “Zaman Hakkında: Moda ve Süre” başlığıyla gerçekleşecek gala hakkında MET’in direktörü Max Hollein “Bu sergi, modanın geçici doğasını göz önünde bulunduracak; aynı zamanda flashback ve ileri sarmanın nasıl hem döngüsel hem de doğrusal olduğunu ortaya çıkaracak.” diyor.

MET’in 150. yılını da kutlama niteliğinde 1870’den günümüze 160 parçalık bir arşivin de sergileneceği geceyi şimdiden merakla bekliyoruz!

Her sene Mayıs ayının ilk Pazartesi akşamı gerçekleştirilen ve moda dünyasının Oscar Töreni sayılan MET Gala, Metropolitan Müzesi için bağış toplama amacını içerisinde barındırıyor.

Marie Claire

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.