Close

Chanel’in No 5 ilhamlı yılbaşı ruhu

Yılbaşı ruhunu Chanel’in yeni filmiyle yaşayın! Chanel’in yaklaşık 30 yıldır iş birliği yaptığı artist Jean-Paul Goude ve No5 parfümünün yüzü Lily-Rose Depp, tatil sezonunu kutlayan yeni reklam filmleriyle karşınızda. Chanel’den kreatif yönetici Thomas du Pré de Saint Maur ‘Yeni yılın şiirsel, sihirli, coşkulu ve sürpriz dolu ruhunu Jean-Paul’ün zamansız ve çocuksu bir merak içeren tarzıyla birleştirmek istedik.’ diyor bu iş birliği için.

‘Jean-Paul’ün yarattığı karakteri canlandırmak harikaydı! Filmdeki coşku ve merak bana çocukluğumda Christmas sabahında nasıl hissettiğimi hatırlattı.’ sözleriyle filmde yer almaktan duyduğu mutluluğu anlatan Lily-Rose Depp, karşımıza 1940’lardan ilham almış bir görünümle çıkıyor. Hem şişede hem de Lily-Rose’un kombinindeki kırmızı detaylar yılbaşı ruhunu yansıtırken bu çarpıcı renk Gabrielle Chanel’in ‘Kırmızı yaşamın, kanın rengi.’ sözlerine atıfta bulunuyor. Başrol oyuncusu için ‘Lily-Rose genç bir kızın tazeliği ve canlılığıyla yetenekli bir aktristin olgunluğunu buluşturuyor.’ yorumunda bulunan Jean-Paul Goude, filmde kullandığı muzip ve eğlenceli tarzı Lily-Rose Depp’in spontan oyunculuğuyla harmanlamış.

Lily-Rose, reklam filminin açılışında büyük bir No5 şişesinin üstünde otururken karşımıza çıkıyor.Dev parfüm şişeleri Chanel kampanyalarının olmazsa olmazlarındanken aynı zamanda bu şişeler artistin kreatif imzalarından biri.

chanel-no-5-perfume-film-lily-rose-depp

Özel efektler kullanmamak ve filmin samimi, sıcak havasını korumak için 3 metrelik parfüm şişesi ve fondaki büyük Chanel logosu sadece bu çekim için inşa edilmiş. Chanel’in ve yılbaşının büyülü, tutkulu, spontan, eğlenceli ve sofistike dünyasını, markanın yeni reklam filmiyle keşfedin.

Elle

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.