Close

Meteorolojiden kuvvetli yağış uyarısı

Ege ve Akdeniz Bölgesi’nde etkili olacak sağanak yağış Antalya’nın doğu kesimlerine şiddetli yağış şekilde yansıyacak. İstanbul’da ise bugün hava yağmurlu 16 derece.

Hava durumu için Meteoroloji’den son dakika haberi: Kıyı Ege ve Akdeniz’in kuzeyi başta olmak üzere İstanbul’da pazartesi gününe dikkat!

Yurdun kuzey, iç ve batı kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Marmara’nın kuzey ve batısı, Kıyı Ege, Batı Akdeniz ile Yalova, Bursa, Manisa, Uşak, Denizli ve Kütahya çevrelerinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

Yağışların; Antalya’nın doğu kesimlerinde kuvvetli olması bekleniyor.

Sabah ve gece saatlerinde Marmara, İç Ege, Karadeniz’in iç kesimleri ve İç Anadolu’da yer yer pus hadisesi bekleniyor.

Hava sıcaklığında önemli bir değişiklik olmayacağı ve yurt genelinde mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın ise genellikle kuzey ve kuzeydoğu, Kıyı Ege, Akdeniz kıyıları ile Güneydoğu Anadolu’da güney ve güneydoğu yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.

İSTANBUL HAVA DURUMU

Sabah ve gece saatlerinde İstanbul başta olmak üzere Marmara Bölgesi’nde sis ve pus bekleniyor.

Bugün gündüz saatlerinde İstanbul’da hava sıcaklığı 16 derece olacağı tahmin edilirlen aralıklı olarak yağış bekleniyor.

İSTANBUL’DA 25.11.2019 PAZARTESİ GÜNÜNE DİKKAT

Bugün etkisini göstersen aralıklı yağışların pazar günü İstanbul’da etkili olması beklenmiyor.

Pazartesi ise, İstanbul’da sabah saatlerinde başlayan yağmur akşam ve gece saatlerinde şiddetli yağışa dönerken sıcaklığın 12 derece civarında olması bekleniyor.

NTV

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Sinem Bekler

Çeşitli gazetelerde muhabir olarak çalışan Sinem, yayıncılığın geleceğini online medyada görmesiyle son dönemdeki çalışmalarını bu yöne kaydırmaktan bir an bile kuşku duymadı. İşletme Bölümü mezunu olan Sinem, kültür sanat dünyasıyla da yakından ilgileniyor ve kendini tam bir başak kadını olarak nitelendiriyor. | sinem.bekler@serinletici.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.