Close

‘Hustlers filminde bedava oynadım’

Hustlers, Jennifer Lopez’in bugüne kadarki en büyük gişe başarılarından biri oldu. Ancak Lopez, bu işi para için yapmadığını söyledi.

JLo, canlandırdığı Ramona karakteri için gerçekten de bir ücret almamış. Ödeme almasa da, büyük olasılıkla filmin başarısından para kazanan Lopez, teklif ilk geldiğinde bir fiyat konuşmadıklarını belirtti. “Bedavaya oynadım ve yapımcılığını üstlendim. Ben kendime bel bağlıyorum. Aynı Jenny from the Block gibi, sevdiğim şeyi yapıyorum.”

Bazı insanlar şüpheci olsa da Lopez, asla para ile motive edilmediği konusunda ısrar etti. “Ben her zaman büyük bir oyuncu, harika bir şarkıcı ve mükemmel bir dansçı olma hedefleriyle motive ettim kendimi. Filmler yapmak istiyorum, müzik yapmak istiyorum diye. Para, bununla beraber geldi.”

Elle

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.