Close

Taylor Swift, Michael Jackson’ın rekorunu kırdı

ABD’li pop sanatçısı Taylor Swift, Amerikan Müzik Ödülleri (American Music Awards, AMA) töreninde altı ödüle layık görüldü.

Swift, dün gece aldığı altı ödül ile toplam AMA ödülü sayısını 29’a çıkardı ve bu vesileyle kariyeri boyunca en çok AMA ödülü kazanma tacını Michael Jackson’dan aldı. ‘Pop’un Kralı’ kariyeri boyunca 24 AMA ödülüne layık görülmüştü.

Swift, dün akşam yapılan seremonide ‘yetişkin modern müzik dalında favori sanatçı, ‘Lover albümü için Pop/Rock dalında en iyi albüm’, ‘You Need To Calm Down ile en iyi klip’ ve ‘Pop/Rock dalında en iyi sanatçı’ ödülleri ile onurlandırıldı. 29 yaşındaki sanatçı, ayırıca prestijli ‘yılın sanatçısı’ ve ‘2010’lu yılların en iyi sanatçısı’ ödüllerini evine götürdü.

T24

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Sema Doğan

Akdeniz Üniversitesi İktisat Bölümü'nden mezun olan Sema, İzmir'de özel bir şirkette danışman olarak çalışıyor. Konu film olduğunda izleyicilikten yorumlamaya her alanda heyecanına engel olamayan Sema'yı arkadaşları "Film Girl" olarak anıyor. Bununla birlikte teknolojiye büyük ilgi duyan Sema, Serinletici için kültür-sanat, yaşam ve teknoloji içerikleri sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.