Close

Millie Bobby Brown yeni rolüyle servet kazanacak

Stranger Things dizisiyle milyon dolarlık kazanç elde eden 15 yaşındaki oyuncu Millie Bobby Brown, rol alacağı yeni Sherlock Holmes filminden 6 milyon doların üstünde gelir elde edecek.

Stranger Things dizisiyle ünlenen 15 yaşındaki oyuncu Millie Bobby Brown, her yeni rolüyle kazancını katlıyor. Dizinin 3. sezonundan toplam 3,2 milyon dolar kazanan İngiliz oyuncu, Sherlock Holmes serisinin 2021’de gösterilecek üçüncü devam halkasında sergileyeceği rol için 6,1 milyon dolar kazanacak.

Filmde Sherlock Holmes’un küçük kız kardeşi Enola Holmes’u canlandıracak olan genç oyuncu, filmin gişe performansına bağlı olarak 800 bin dolar ek gelir elde edebilecek.

TMZ’nin haberine göre Brown ayrıca, filmin yapımcılarından biri olarak da 500 bin dolar ek kazanca sahip olacak. Genç oyuncunun film şirketiyle yaptığı anlaşma, ona özel jetle seyahat etme olanağı da sağlıyor.

Filmin devamı çekilirse Brown’ın kazancı en az 7,5 milyon dolar olacak.

Çekimlerine 2020’de başlanacak olan filmde, Sherlock rolünde Henry Cavill ve Bayan Holmes rolünde de Helena Bonham Carter yer alacak.

Number 1

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.