Close

iPhone 12 kutusundan AirPods çıkabilir

Apple’ın yeni iPhone 11 ailesini tanıtmasının ardından çok da uzun süre geçmemiş olmasına rağmen 2020 iPhone modelleri hakkında detaylar netleşmeye başladı. Beklenen haber ise yeni geldi. Sızdırılan rapora göre iPhone 12 AirPods ile kutudan çıkacak.

Apple AirPods’ları ilk piyasaya sürmesinden bu yana iPhone modellerinin kutu içeriğine eklemedi. İlk nesilden yeni çıkan Pro modeline kadar tüm AirPods’lar ekstra olarak satışa sunuldu. Fakat bu yıl yeni iPhone’larla birlikte bu durum değişebilir.

Digitimes tarafından yayınlanan yeni rapora göre, Apple’ın 2020 iPhone’ları ile birlikte AirPods’ları da kutu içeriğine eklemek için AirPods maliyeti düşürme çabasına girdiği ortaya çıktı. Şirketin önümüzdeki yıl Pro olmayan modellerle birlikte AirPods 2, Pro olan iPhone modelleri ile birlikte ise AirPods Pro’yu kutu içeriğine ekleyeceği düşünülüyor.

Şuan AirPods’ların fiyatları 159 dolardan başlıyor ve Apple’ın, AirPods’ların ekstra maliyetini karşılamak için iPhone’un fiyatını yükseltmeyi göze alıp almayacağı konusunda da tereddütler bulunuyor. Ancak Apple eğer maliyeti gerçekten düşürebilirse, iPhone alıcılarına muhteşem bir rahatlıkla AirPods sunmuş olacak.

AirPods talebinin artmasıyla birlikte de Apple’ın cihazların kutu içeriğine bu ürünleri koymasının pozitif yönü ağır basıyor gibi duruyor. Kısa süre içerisinde ortaya çıkan sızıntılarla bu durumun netleşeceğini düşünüyoruz.

https://shiftdelete.net/iphone-12-icin-sevindiren-haber
Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Tolga Erbak

1986 yılında Kırklareli’de doğan Tolga Erbak, ilk ve orta öğretimini aynı şehrin Lüleburgaz ilçesinde tamamladı. Eğitim yaşamına İstanbul Kültür Üniversitesi’nde işletme okuyarak devam eden Tolga, üniversite yaşamının ardından İngiltere’de dil eğitimini tamamladı. Bu süre zarfında online dergi EDergim’in genel yayın yönetmenliği, yabancı film/diziler için altyazı çevirileri ve çeşitli dergi & sitelere Formula 1 haber çevirileri yapıp köşe yazıları yazan Tolga, aynı zamanda Türkiye’de önemli yer tutan sözlük sitelerinden Limon Sözlük’ün de kurucusu. Tolga Erbak’ın 2010 yılında başladığı ilk romanı Gidecek Var, yaklaşık 1,5 yılda tamamlandı ve 2012′nin Aralık ayında, Cinius Yayınları’ndan çıktı. 2015 yılında Beykent Üniversitesi İşletme Yönetimi (MBA) bölümünde yüksek lisansını tamamlayan Tolga, yine 2015’te, internet kullanıcılarının değişen beklentileri çerçevesinde Limon Sözlük’ü yeniden konumlandırarak aktüel haber-eğlence sitesi Serinletici'nin kurulmasına öncülük etti ve halen Serinletici'nin genel yayın yönetmenliği konumunda yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.