Close

Hello Neighbour kısa süreliğine ücretsiz

Komşunuzun gelişmiş yapay zekasını alt ederek bodrum katında sakladığı gizeme ulaşmaya çalıştığınız korku macera oyunu Hello Neighbour bugün ücretsiz olarak erişilebiliyor.

Hediye oyun kampanyasında son iki güne giren Epic Games mağazasında; özellikle genç kesim arasında popüler oyunlardan birisi haline gelen Hello Neighbour bugün ücertsiz hale getirildi.

Hello Neighbour oyunu 2017 yılında piyasaya sürülen ve birinci şahıs kamerasından oynanan macera korku türünde bir yapım. Oyunda küçük bir çocuk olarak komşunuzun bodrumundaki gizemi ortaya çıkarmaya çalışıyorsunuz.

Evin içine girerek bodruma kadar giden yolda en büyük engeliniz tabii ki komşunuz. Yaptığınız hamlelerden sürekli öğrenen ve kendisini geliştiren bir yapay zeka sahibi olan komşu karakteri her seferinde sizi daha fazla zorluyor.

Yarın akşam 18.59’a kadar ücretsiz olan oyun mobil, masa üstü ve konsol platformlarında da önemli bir kitleye sahip.

Oyunun sayfasına ulaşıp ücretsiz edinmek için tıklayın!

https://www.donanimhaber.com/hello-neighbour-kisa-sureligine-ucretsiz--117347
Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Ali Bardakçı

Gaziantep Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü'nü bitiren Ali, iş yaşamını aynı şehirde sürdürüyor. 19. yüzyıl sanat akımları üzerine hobi amaçlı çalışmaları bulunan Ali, Serinletici'de gündemi her alanda takip etmeyi hedefliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.