Close

Sylvester Stallone, Facebook’un Super Bowl yüzü oldu

Facebook, Super Bowl reklam kuşağında ilk kez boy gösterecek.

Super Bowl reklam kuşağında daha önce hiç boy göstermeyen Facebook, önümüzdeki yıl Super Bowl’da Rocky filminde Sylvester Stallone‘nin Philadelphia Sanat Müzesi’nin merdivenleri koşarak çıktığı sahnenin yeniden yorumlandığı bir reklam filmiyle yer alacak.

60 saniyelik Wieden & Kennedy imzalı filmde Stallone’ye bir diğer ünlü isim, Chris Rock eşlik edecek. Filmin yönetmen koltuğunda ise Lacoste’un Life Is a Beautiful Sport, Nike’ın Nothing Beats a Londoner filmleriyle tanınan Fransız ekip Megaforce oturacak.

Facebook’un Super Bowl reklamı hazırlığında olduğu ise Stallone’nin Instagram paylaşımıyla ortaya çıktı. Daha sonra Facebook’u etiketleyerek tweet atan Stallone, platformun Super Bowl reklamı yayınlayacağını tamamen açık etmiş oldu. Facebook da Stallone’ye yine Twitter’dan, “Ağzından kaçırdın” şeklinde yanıt verdi.

Number 1

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.