Close

Galaxy S20 Plus 5G’nin görüntüsü sızdırıldı

Geçtiğimiz günlerde Galaxy S20 ailesinin özellikleri sızdırılmıştı. Şimdi de Galaxy S20 Plus 5G modelinin görüntüleri ortaya çıktı.

Yeni Galaxy S serisi ile ilgili birçok iddia ortaya atılmıştı. Bazı kullanıcılar kendi 3 boyutlu tasarımlarını internette yayınlayarak Galaxy S20 ailesinin tasarımını sızdırdığını iddia etmişti. Bir XDA kullanıcısı, yeni cihazların görüntüsünü yayınladı.

Galaxy S10 ailesinde olduğu gibi yeni cihazlar da Infinity-O ekran ile karşımıza çıkıyor. Şirket, 2.5D kavisli ekran kullanımına devam ediyor ancak yeni cihazlarında ekranlar eskisi kadar eğimli değil.

Galaxy S20 Plus 5G görüntüsü sızdırıldı

Özelliklerini sızdıran kişi ekranın daha pürüzsüz geçişlere sahip olması için 120Hz olacağını açıkladı. Cihazların Amerika versiyonu için Snapdragon 865 modeli kullanılacağı biliniyor. Cihazın arka kısmında 4 adet kamera bulunuyor.

Ana kamera ile birlikte ultra geniş, telefoto ve makro lens yer alacağı söyleniyor. 1.8μm sensöre sahip ikinci kamera sayesinde düşük ışık performansını artırmayı hedefleyen şirket, rakiplerini geride bırakabilecek mi merak konusu.

Samsung Unpacked etkinliğinde 3 adet S20 modeli tanıtılması bekleniyor. Ayrıca etkinlikte Galaxy Z Flip adıyla gelmesi beklenen katlanabilir cihazın da tanıtılacağı söylentiler arasında yer alıyor.

https://shiftdelete.net/galaxy-s20-plus-5g-goruntusu-sizdirildi
Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Emre Kalkan

Serinletici teknoloji editörü Emre, mobil cihazlara ve donanımlara oldukça ilgili ve konsol oyunları olmadan yaşayamayacağına inananlardan. Türkiye'de VR'ın da öncülerinden olan Emre, bilgisayar programcılığı mezunu ve kendisine rol model olarak Elon Musk'ı seçmiş durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.