Close

Galaxy S20 serisinin basın görselleri sızdırıldı

Samsung’un 11 Şubat tarihinde tanıtımını gerçekleştireceği amiral gemileri hakkında yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Bilindiği üzere Galaxy S20, S20 Plus ve S20 Ultra olmak üzere üç model ile kullanıcıların karşısına çıkılacak.

Daha önce tasarımı ortaya çıkan S20 serisi bu kez basın görselleri ile karşımızda. S20 Ultra’da Huawei Mate 30 Pro ile benzer şekilde ekranın kenarları kavisli yapıdayken, diğer iki modelde 3D kavisli camın yerini 2.5D kavisli cam alacak.

Sızdırılan basın görselleri Samsung’un amiral gemilerinde ilk defa mat bir kaplama kullanabileceğini gözler önüne sererken, kullanıcıların beğenisini kazanamayan Bixby düğmesinin kaldırıldığı bir kez daha doğrulanmış oldu. Aşağıda gördüğünüz Galaxy S20’nin “Bulut Mavisi” olarak adlandırılıyor.

image

Galaxy S20 Plus ise beklendiği gibi dört arka kameraya ev sahipliği yapıyor. Aşağıdaki cihazın renk seçeneği “Kozmik Gri” olarak belirlendi.

image

Serinin en gelişmiş modeli Galaxy S20 Ultra ise bu görseller sayesinde çok daha net bir şekilde görülebiliyor. Cihazın arkasında bir periskop kamera yer alıyor ve en önemli iddialardan birisi olan “Space Zoom” özelliğine ait ibare yer alıyor.

image

108 Megapiksel çözünürlüğünde ana kamera ile karşımıza çıkacak olan S20 Ultra’nin 100x dijital yakınlaştırma yapabileceği dile getiriliyor. S20 Ultra modelinin başlangıç fiyatının Avrupa’da 1348 Euro olacağı belirtiliyor.

https://shiftdelete.net/galaxy-s20-basin-gorselleri-sizdirildi
Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Emre Kalkan

Serinletici İdari İşler Asistanı Emre, mobil cihazlara ve donanımlara oldukça ilgili ve konsol oyunları olmadan yaşayamayacağına inananlardan. Türkiye'de VR'ın da öncülerinden olan Emre, bilgisayar programcılığı mezunu ve kendisine rol model olarak Elon Musk'ı seçmiş durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.