Galaxy Z Flip resmi görselleri sızdırıldı

Samsung Galaxy S20 ailesi ile gündemde kalmaya devam ederken, birçok sızıntının ardından beklenen resmi video geldi. Unpacked etkinliğinin ilk resmi videosu yayınlandı. Videonun yayınlanmasının ardından Galaxy Z Flip resmi görselleri de sızdırıldı.

Samsung’un 11 Şubat etkinliği ile ilgili ilk resmi videonun gelmesinin ardından Galaxy Z Flip resmi görüntüleri de Twitter üzerinden sızdırıldı. İsabetli sızıntılarıyla tanınan Twitter kullanıcısı Ben Geskin, Samsung’un yeni katlanabilir telefonu Galaxy Z Flip‘in görsellerini paylaştı.

Samsung’un yeni katlanabilir telefonu bir önceki model olan Galaxy Fold‘a göre oldukça küçük ve daha fazla telefon görünümüne sahip. 6.7 inç 22:9 en boy oranına sahip Full HD Plus çözünürlüklü Dynamic AMOLED bir ekran ile gelecek cihaz, ortadan ikiye katlanabilir bir yapıya sahip. Fakat bu sefer katlama noktası dikey değil yatay olarak karşımıza çıkıyor.

Qualcomm’un Snapdragon 855 Plus işlemcisi ile karşımıza çıkması beklenen cihazın, arka tarafında 12 Megapiksel Geniş ve 12 Megapiksel Ultra Geniş iki kamera sensörü bulunuyor.

Ön kamera ise 10 Megapiksel Dual Pixel özelliğine sahip f/2.4 diyafram aralığıyla gelen 80 derecelik Galaxy Note 10 benzeri bir delik kamera olacağı da görüntülerle netleşmiş oldu. 8 GB RAM ve 256 GB UFS 3.0 depolama alanına sahi cihazın 3300 mAh bataryadan da besleneceği düşünülüyor.

Cihazın beklenen fiyat etiketinin ise 1500 Euro olacağı düşünülüyor. Yeni katlanabilir modelin tüm detaylarının 11 Şubat’ta düzenlenecek Unpacked etkinliği ile de netleşmesi bekleniyor.

https://shiftdelete.net/galaxy-z-flip-resmi-goruntuleri-sizdirildi