‘Justin tarafından duygusal şiddete uğradım’

Share

Pazar günü NPR radyosunda bir röportaja katılan Selena Gomez, Justin Bieber hakkında konuştu.

Bieber ile ilişki yaşadığı dönemin hayatının en zorlu günleri olduğunu söyleyen Gomez, Bieber’ı duygusal şiddet ile suçladı! “İçimde gücü buldum. Kurban psikolojisinde kalmak çok tehlikeli. Bunu diyerek saygısızlık etmiyorum çünkü bir çeşit şiddetin kurbanı olduğumu hissediyorum,” diyen Gomez, duygusal şiddete uğrayıp uğramadığı sorulunca, “Hayatımın geri kalanını bunun hakkında konuşarak geçirmek istememe rağmen, şuan kendimi hiç olmadığım kadar güçlü hissettiğimi söyleyebilirim ve bundan gurur duyuyorum. Bir şekilde bunu en erdemli şekilde atlatmanın yolunu buldum.” dedi.

2011 ve 2018 yılları arasında sürekli ayrılıp barışarak bir ilişki sürdüren Gomez ve Bieber, 2018’de son kez ayrılmışlardı. Bundan kısa bir süre sonra, 2015’te birlikte olduğu Hailey Baldwin’e geri dönen Justin Bieber, Eylül 2018’de evlendi. Bieber ve Baldwin bundan bir yıl sonra arkadaşlarının ve ailelerinin katıldığı bir düğün ile evliliklerini kutladılar.

Ocak ayında 3. albümü ‘Rare’ çıkaran Selena Gomez’in yeni şarkılarının Bieber hakkında olduğu düşünülüyor. Albümün ilk single’ı olan ‘Lose You to Love Me’ şarkısı Gomez’in toksik bir ilişkiden çıkma sürecini anlatıyor. Son verdiği röportajda anlattıkları ile söylentileri iyice güçlendiren Gomez, uzun bir süredir Bieber ile olan ilişkisi ile anılıyordu.

Elle