Close

Galaxy Z Flip ve S20 serisi fiyatı ile ilgili yeni duyum

Samsung’un 11 Şubat etkinliği yaklaşırken, sızıntılar da her geçen gün artmaya devam ediyor. Dün Galaxy S20 ailesinin canlı görüntülerinin ortaya çıkmasının ardından geçtiğimiz saatlerde de Galaxy Z Flip videosu sızdırılmıştı. Şimdi ise Galaxy S20 serisi fiyatları ve Galaxy Z Flip fiyatı hakkında yeni bir sızıntı geldi.

Uzun süredir gündemde olan yeni Galaxy S20 ailesi hakkında farklı sızıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor. Dün Galaxy S20 serisinin canlı görüntülerinin ortaya çıkmasının ardından bugün de Galaxy Z Flip Twitter üzerinden paylaşıldı. Bununla birlikte yeni cihazların fiyat listesindeki bir sızıntı da yenilendi.

Dün paylaşılan canlı görüntüler ile birlikte Galaxy S20 serisinin fiyatlarını gösteren raporlar da ortaya çıkmıştı. Fakat bugün daha uygun fiyatlı bir liste daha yayınlandı. İsabetli sızıntılarıyla tanınan Twitter kullanıcısı Max Weinbach, attığı tweet ile Galaxy S20 5G, Galaxy S20 Plus 5G, Galaxy S20 Ultra 5G ve Galaxy Z Flip‘in İngiltere fiyat listesini paylaştı.

Beklenen Galaxy S20 serisi fiyatları ve Galaxy Z Flip fiyatı

  • Samsung Galaxy S20 5G – 899 Euro
  • Samsung Galaxy S20 Plus 5G – 999 Euro
  • Samsung Galaxy S20 Ultra 5G – 1199 Euro
  • Samsung Galaxy Z Flip – 1299 Euro fiyat etiketi ile karşımıza çıkacak.

Tabii ki bu fiyatların da henüz resmileşmediğini belirtmek isteriz.

https://shiftdelete.net/galaxy-z-flip-ve-s20-serisi-fiyati-ile-ilgili-yeni-sizinti
Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Öktem Ersoy

Her gün, Star Wars yaşam türlerini bir gün tüm evrende görme ütopyasıyla uyanan Öktem tam bir teknoloji aşığı. iOS, Android gibi taraf tutmalardan uzak kalarak 1 ve 0'lardan oluşan dünyanın tamamını kollarını açarak kucaklayan Öktem Ersoy, Serinletici'de tahmin ettiğiniz üzere teknoloji editörlüğü yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.