Close

Telefon dünyasında katlanabilir modeller yerini almaya başladı. İlk günlerde bu modeller pek tercih edilmemişti. Ancak işler şimdi tersine döndü. Çünkü Galaxy Z Flip satışlarında patlama yaşanıyor. Telefonu satın almak isteyen birçok kişi, stokların bittiği ve satış yapılamadığı uyarısını aldı.

Katlanabilir modelin böylesine yüksek satış oranları yakalaması beklenmiyordu. Ancak, ABD‘den gelen satış istatistikleri yüzleri güldürdü. Mağazalara gönderilen telefonların neredeyse tamamı satıldı. Ama Galaxy Z Flip almak isteyenler için alternatif de bulunuyor.

Samsung‘un kendi internet sitesinden yaptığı satışta model stoklarda görünüyor. Ancak buradaki işlemlerde de yoğunluk yaşandığı da ortaya çıktı. Çünkü ABD‘de satın alınmak istendiğinde teslimat 4 gün sonrasını, İngiltere‘de ise 14 gün sonrasını belirtiyor.

galaxy z flip

Hal böyle iken yakın zamanda da internet satışları için ayrılan stokun biteceği öngörülüyor. Samsung satışlar için kesin bir açıklama yapmamış olsa da yeni parti üretim için kolları sıvadığı düşünülüyor.

Galaxy Z Flip satış durumu nedeniyle ikinci parti üretimleri daha erken gerçekleşebilir. Çünkü stok bittiğinde kullanıcıların beklemesi gerekecek.

Galaxy Z Flip satış fiyatı ABD’de 1.3080 dolar, İngiltere’de 1.300 pound ve ülkemizde 13.499 lira.

https://shiftdelete.net/galaxy-z-flip-satislari-ile-herkesi-sasirtti
Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Emre Kalkan

Serinletici teknoloji editörü Emre, mobil cihazlara ve donanımlara oldukça ilgili ve konsol oyunları olmadan yaşayamayacağına inananlardan. Türkiye'de VR'ın da öncülerinden olan Emre, bilgisayar programcılığı mezunu ve kendisine rol model olarak Elon Musk'ı seçmiş durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.