Close

iPhone 9 (SE2) canlı görüntülendi

Apple’ın gelecek ay iPhone 11 serisine kıyasla daha küçük bir ekrana ve düşük fiyata sahip olan iPhone SE 2 / iPhone 9’u tanıtacağı artık herkes tarafından biliniyor. iPhone 9 canlı görüntülendi ve tasarımı bir kez daha gün yüzüne çıktı.

Aslında Apple’ın uygun fiyatlı iPhone modeli ilk defa canlı görüntüleniyor. Ancak, daha önce ortaya çıkan render görselleri ve analistlerin yayınlamış olduğu raporlar cihazın tasarımının nasıl olacağını bilmemizi sağladı.

iPhone 9 canlı görüntülendi! Kenarları kafaları karıştırdı

iPhone 8 ile benzer bir tasarımda karşımıza çıkan telefon, 4.7 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip. Fiziksel ana ekran tuşunun ve parmak izi okuyucunun yani Touch ID’nin kullanılmaya devam edildiği telefonun arkasında tek kamera var.

Kafaları karıştıran detay ise cihazın düz kenarlara sahip olması. Apple’ın iPhone 12 serisinde kavisli kenarlara veda ederek iPhone 4 serisini akıllara getiren bir tasarıma geçiş yapacağı uzun süredir konuşuluyor. Ancak, uygun fiyatlı iPhone’da böyle bir tasarımın görülmesi videonun gerçekliği konusunda şüphe uyandırdı.

Apple A13 Bionic ile oldukça güçlü bir telefon olan iPhone 9’un videoda görülen nane yeşili renk seçeneği, iPhone 11’deki tonlar ile eşleşiyor.

https://shiftdelete.net/iphone-9-canli-goruntulendi
Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Öktem Ersoy

Her gün, Star Wars yaşam türlerini bir gün tüm evrende görme ütopyasıyla uyanan Öktem tam bir teknoloji aşığı. iOS, Android gibi taraf tutmalardan uzak kalarak 1 ve 0'lardan oluşan dünyanın tamamını kollarını açarak kucaklayan Öktem Ersoy, Serinletici'de tahmin ettiğiniz üzere teknoloji editörlüğü yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.