Close

Trump, Oscar ve en iyi film seçilen Parasite’a tepki gösterdi

ABD Başkanı Donald Trump’ın katıldığı son mitingde gündeminde Oscar vardı. Trump, Oscar tarihine geçen Güney Kore yapımı Parasite filmini topa tuttu ve “Güney Kore’yle yeterince problemimiz var” dedi.

Colorado Springs kentinde bir mitingde konuşan Trump, 92. Oscar Ödül Töreni’ne tepki gösterdi. Mitingde bulunan vatandaşlara “Bu arada bu sene Akademi Ödülleri ne kadar kötüydü, izlediniz mi?” diyen Trump Güney Kore yapımı Parasite filminin ödülleri toplamasını topa tuttu.

Trump, bir sunucunun sesini taklit ederek şunları söyledi: “Ve kazanan… Güney Kore’den bir film. Neydi bu şimdi? Güney Kore’yle ticarette yeteri kadar sorunumuz var. Bir de bunun üstüne yılın filmi ödülünü mü verdiler? İyi miydi? Bilmiyorum”

T24

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Sinem Bekler

Çeşitli gazetelerde muhabir olarak çalışan Sinem, yayıncılığın geleceğini online medyada görmesiyle son dönemdeki çalışmalarını bu yöne kaydırmaktan bir an bile kuşku duymadı. İşletme Bölümü mezunu olan Sinem, kültür sanat dünyasıyla da yakından ilgileniyor ve kendini tam bir başak kadını olarak nitelendiriyor. | sinem.bekler@serinletici.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.